Zaplo půjčka 4.50/5 2 hlasy

Zaplo patří mezi společnosti, které se zaměřují na poskytování krátkodobých nebankovních úvěrů a to konkrétně se stejnojmenným produktem. Se Zaplo půjčkou mohou získat nový zákazníci až 20 tisíc korun na dobu 30 dnů. Více o Zaplo půjčce naleznete v článku.

Zázemí silné mezinárodní finanční skupiny

Zaplo Finance spadá do mezinárodní finanční skupiny 4finance, která působí hned v několika evropských státech. Především poté na severu a východě Evropy, ale také například ve Španělsku. Založení této skupiny proběhlo v roce 2008 a od té doby využila jejích služeb řada klientů z různých evropských států. Za posledních sedm let tak tato finanční skupina poskytla více jak 9 miliónů různých úvěrů, jejichž celková hodnota přesahuje hranici 2,5 miliard eur.
V České republice byla vytvořena právě společnost Zaplo, jež poskytuje krátkodobé úvěry do maximální výše 20 tisíc korun. Pro nové zákazníky je tato částka samozřejmě nižší a to 8 tisíc.

Výhody pro stálé klienty

Jestliže si budete chtít o úvěr zažádat, tak si stačí zvolit částku a dobu splatnosti, která je maximálně do 30 dnů od založení úvěru. Samozřejmě, čím více půjček budete mít řádně splacených, tím větší částku budete mít k dispozici. Společnost totiž uvidí, že jste schopni splácet a stanete se tak důvěryhodným a opakovaným klientem, který je pro každou úvěrovou společnost cenným.
Co se týče vyřízení žádosti, tak celý proces probíhá velice rychle a Vy tak budete během několika minut vědět, zdali Vám byl úvěr schválen. Pokud ano, tak dochází k okamžitému odeslání finančních prostředků na Váš bankovní účet a Vy tak můžete mít peníze k dispozici ještě v ten samý den.

Možnost prodloužení splatnosti i předčasného splacení

Následné splacení poté probíhá tak, že nejpozději v den splatnosti musí být půjčené peníze + započítané úroky a poplatky na bankovním účtu společnosti Zaplo. Samozřejmě, máte možnost půjčku předčasně splatit a to zcela zdarma. Nicméně poplatky, které Vám byly při žádosti o půjčku stanoveny a které se navyšují podle doby splatnosti, Vám již vráceny nebudou.
Pokud naopak nebudete mít dostatek finančních prostředků, tak si za určitý poplatek můžete datum splatnosti posunout. Díky tomu zabráníte, aby se Vaše situace dostala do nějakých závažných problémů.

Pro koho je Zaplo půjčka určena?

Jakožto zákazník společnosti Zaplo musíte pro získání úvěru splňovat určité podmínky. Zejména musíte být plnoletí a také je zapotřebí mít české občanství. Stejně tak musíte mít vlastní bankovní účet, na který Vám budou poskytnuté finanční prostředky odeslány.
Zaplo navíc každého svého klienta ověřuje v registrech dlužníků, aby zamezilo, že tento produkt budou využívat i neplatiči. Nicméně pokud tam tento záznam máte víceméně nedopatřením, tak stále nemusíte zoufat. Tato skutečnost totiž nemusíte nutně vést k zamítnutí úvěru, nicméně je zapotřebí počítat s tím, že nezískáte tak výhodné podmínky jako kdybyste záznam v některém z registrů neměli.

První půjčka zdarma

Zaplo se navíc snaží získat nové klienty nabídkou první půjčky zdarma. A zatím ostatní společnosti nabízejí v tomto případě maximálně několik tisíc korun, tak u Zapla můžete získat zdarma až 8 000 korun. To znamená, že vrátíte pouze částku, kterou jste si původně půjčili a budou Vám odpuštěny úroky i veškeré poplatky.

Důležité informace

Půjčka až 20 tisíc korun, pro nové zákazníky max. 8 tisíc

Splatnost 1 – 30 dní

První půjčka do 8 tisíc zdarma

Nekontrolovány příjmy

Kontrolovány registry dlužníků

Možnost vyřízení online

Bezúčelová půjčka

Minimální věk žadatele musí být 18 let

Bezhotovostní půjčka