Ohodnotit půjčku

Jedním z nových finančních produktů, který se objevil na trhu nebankovních půjček je XS půjčka. Tu nabízí silná společnost Provident a pomocí tohoto úvěru svým klientům poskytuje až 15 tisíc korun. Přičemž doba splatnosti je fixní a to 3 měsíce, kdy si formu splácení můžete rozvrhnout do týdnů, popřípadě do měsíců.

XS půjčka je produktem Providentu

Jestliže by Vás tato nabídka zaujala, tak pouze stačí vyplnit jednoduchý registrační formulář, ve kterém zažádáte o úvěr. Následně Vás bude kontaktovat zaměstnanec společnosti, který s Vámi telefonicky vyřídí veškeré potřebné záležitosti nutné k úspěšnému dokončení žádosti o půjčku. Můžete si tedy vybrat, jestli Vám budou peníze odeslány na bankovní účet či doručeny hotovostně a také se si domluvíte formu splátek. Na výběr máte, že úvěr budete splácet buď v týdenních nebo měsíčních intervalech.

Jednou z mála výhod je, že společnost Provident nabízí také hotovostní půjčku a to i v případě tohoto produktu. Jestliže tedy nechcete, aby poskytnutá půjčka směřovala na Váš bankovní účet, tak se můžete nechat navštívit zaměstnancem společnosti, jež Vám peníze doručí přímo domů. Úvěr tak získáte v naprostém pohodlí.

XS půjčku může získat téměř každý

U půjčky nepotřebujete ani ručitele, popřípadě ručit Vaším majetkem. Nedokládáte ani příjmy a při vyhodnocování žádosti o půjčku není důležité, že máte záznam v registru dlužníků. Šanci získat XS půjčku tedy mají i ti klienti, kteří měli v minulosti problémy s placením a jejich historie je tak nějakým způsobem pošramocena.

Půjčka je tedy poskytována téměř každému, kdo potřebuje rychle peníze. Důležité je mít pravidelný měsíční příjem, trvalý pobyt na území České republiky a být starší 18 let.

Bez možnosti prodloužení

Ač řada jiných nebankovních společností nabízí svým klientům možnost prodloužení splatnosti úvěru na další období, tak u Providentu a jeho produktu XS půjčka tato výsada umožněna není. Nicméně se jedná o úvěr s poměrně výhodnými podmínkami a již předem pevně určenou dobou splatností. Takže pokud si XS půjčku vezmete, víte o veškerých podmínkách, které je zapotřebí splnit.

Základní informace

Produkt společnosti Provident

Půjčka až 15 tisíc korun

Doba splatnosti přesně 3 měsíce

Hotovostní i nehotovostní půjčka

Půjčka bez ručitele i ručení nemovitostí

Nenahlíží se do registru dlužníků

Je potřeba mít pravidelný příjem