Ohodnotit půjčku

Vita Credit je typem nebankovního úvěru, který je zaměřen na dlouhodobé půjčky. S VitaCredit lze totiž získat částku od 50 tisíc korun do 1,88 milionu korun. Jedná se tedy o druh půjčky, který využijete v případě, že chcete pořizovat nové auto či nějakou nemovitost, na kterou Vám chybí ještě určitá finanční část. Co všechno půjčka VitaCredit obnáší?

Není potřeba dokládat příjmy, ručíte nemovitostí

VitaCredit nabízí hned několik úvěrových produktů a Vy si tedy budete moci vybrat ten, který Vám bude vyhovovat nejvíce. Potřebujete půjčku na bydlení, na auto či na cokoliv jiného? Případně máte více půjček, které byste rádi konsolidovali, aby se snížila výše splátek? Právě s VitaCredit není problém získat potřebnou finanční částku na tyto účely. Samozřejmostí ale je, že budete muset splnit určité podmínky.

K tomu, abyste mohli u společnosti VitaCredit s.r.o. získat úvěr, není ani zapotřebí doložit příjmy, které máte ze zaměstnání. Důležitým faktorem pro získání tohoto úvěru je totiž povinnost zastavit nemovitost, kterou budete ručit pro případ, že byste v průběhu trvání úvěru přestali splácet.

Odložení splátky i možnost bezplatného splacení úvěru dříve

Samozřejmě, během doby co půjčka potrvá, se může stát cokoliv. Důležité je tedy jakékoliv problémy včas řešit se zástupci společnosti, se kterými máte šanci přijít na nějaké vhodné řešení a předejít tak zbytečným problémům, jako jsou zabavení nemovitosti, soud či exekuce. Přeci jen, u VitaCredit máte možnost měnit výši splátky podle aktuální potřeby, popřípadě posunout datum splatnosti splátky.

A pokud nastane opačná situace, ve které budete chtít úvěr splatit dříve, popřípadě budete chtít navýšit výši měsíční splátky, tak ani v tomto případě není problém. Možnost splatit půjčku dříve je u VitaCredit bezplatná.

Půjčka VitaCredit s garancí rychlého vyřízení

Jestliže se rozhodnete pro úvěr u VitaCredit, tak Vám bude garantováno rychlé vyřízení. Po splnění všech náležitostí bývá totiž půjčka připravena zpravidla do 1 týdne, což je v případě takto vysokého úvěru opravdu krátká doba.

Důležité informace

Půjčka 50 000 – 1,88 mil. korun

Splatnost 12 – 180 měsíců

Není potřeba dokládat příjmy ani účel úvěru

Je kontrolován registr dlužníků

U půjčky se ručí nemovitostí

Půjčka je určena pro občany České republiky, kteří jsou starší 18 let