Ohodnotit půjčku

Mít více půjček je velmi nepříjemné. A to zejména kvůli poplatkům, které se platí za každou půjčku zvlášť. Spojte Vaše půjčky do jedné a to díky nabídce konsolidace půjček od Home Credit. Díky tomu nejen ušetříte, ale zároveň Vám odpadne celá řada starostí.

Konsolidace od Home Credit Vám umožní ušetřit velké množství financí každý měsíc. Ušetřená částka totiž může jít až do tisíců, což je ve finálním měřítku velice výrazná suma. Když spojíte všechny Vaše úvěry do jednoho, tak Vám odpadnou všechny splátky a zůstane jen jedna. Nebudou se tedy načítat různé úroky a poplatky za vedení různých půjček. Budete splácet pouze jednu jedinou. To Vás zároveň osvobodí od různých starostí, neboť nebudete muset řešit, co a kdy máte zaplatit.

Home Credit navíc nabízí spojení všech možných úvěrů. Nejen běžných krátkodobých či dlouhodobých půjček. Do konsolidace tak můžete zapojit i kreditní karty, kontokorenty, spotřebitelské úvěry či leasingy. Prakticky tedy veškeré půjčky, které jsou aktivní, můžete spojit do jedné.
Konsolidace homecredit

Pojistěte si půjčku

Společnost Home Credit myslí na své klienty a proto jim nabízí možnost pojištění si půjčky. V případě, že Vaší situaci ovlivní nějaká nepříznivá událost, díky které nebudete moci pravidelně splácet, tak se o uhrazení každé měsíční splátky postará pojišťovna. A to po dobu plnění pojistné události.

Celkem máte na výběr ze tří balíčků, přičemž každý obsahuje určité události. Balíček premium poté zahrnuje všechny negativní události od ztráty zaměstnání, pracovní neschopnost atd.

Odložte si splátku

Stejně tak máte možnost upravit měsíční splátky podle Vašich možností. Jestliže se Vaše příjmy zvýší, tak u Home Credit nebude problém navýšit měsíční splátky a zkrátit tak dobu trvání půjčky. Naopak, pokud nebudete mít dostatečnou hotovost, abyste mohli splátku uhradit, tak není problém si jí snížit.

Dokonce je i možnost prodloužení si jedné splátky. To Vám bude umožněno, pokud budete Váš úvěr pravidelně a včas splácet alespoň jeden rok. Po dalším roce Vám bude umožněno odložit další splátku a takto pořád dokola.

Důležité informace

Možnost sjednotit všechny Vaše půjčky do jedné

Možnost spojit kreditní karty, kontokorenty, spotřebitelské úvěry

Možnost pojištění půjčky

Odložení jedné splátky za dobu 12 měsíců vedení úvěru