Ohodnotit půjčku

Cool Credit je jedním z poskytovatelů rychlých nebankovních půjček, se kterým máte během několika minut možnost získat až 10 000 korun. Tyto krátkodobé úvěry jsou v dnešní době velice populární mezi širokou řadou lidí, čehož si je vědoma i tato společnost. Čím si tedy snaží získat své klienty, aby uspěla ve vysoké konkurenci?

Půjčka Cool CreditCool Credit nabízí možnost jak si rychle a pohodlně půjčit potřebnou finanční částku, jejíž výše se bude pohybovat v rozmezí od 1 000 do 10 000 korun. K tomu, abyste si mohli půjčku zvolit, stačí pouze na jednoduchém posuvníku nastavit její výši a také dobu trvání. Přičemž na splacení máte od 1 do 30 dnů. A samozřejmě platí, žečím kratší dobu zvolíte, tím méně Vás bude úvěr stát.

Následně již pouze stačí vyplnit jednoduchou online žádost a registrovat se, čímž bude žádost o půjčku dokončena. Následně již pouze stačí potvrdit smlouvu a také zadat autorizační kód, jenž vám bude odeslán prostřednictvím sms zprávy.

Platíte registrační poplatek ve výši 1,- Kč

Jelikož jsou půjčené peníze směrovány na Váš bankovní účet, tak aby nemohlo dojít k podvodu, je zapotřebí jeho ověření. To provedete tak, že odešlete z Vašeho účtu poplatek ve výši 1 koruny, což je ostatně mezi většinou nebankovních společností zaměřujících se na poskytování krátkodobých úvěrů běžnou praxí.

Jestliže Vám bude posléze půjčka schválena, tak dochází k okamžitému odeslání peněz, které můžete mít k dispozici již během několika minut. Nejdéle však následující pracovní den, pokud žádáte o víkendu či dochází k převodu mezi bankami.

Zásady zodpovědného půjčování Cool Credit

Společnost Cool Credit dodržuje zásady zodpovědného půjčování a tedy půjčuje pouze těm, kteří si to mohou dovolit a především mohou bez problémů splácet. Je tedy důležité, aby žadatel o úvěr měl pravidelný měsíční příjem a neměl aktivní žádnou jinou půjčku. Ať již u bankovních či nebankovních společností či jednotlivých investorů.

Na druhou stranu není potřeba dokládat účel půjčky, neručíte zástavou svého majetku a také nemusíte mít ručitele.

Odložte si splátku

Společnost počítá i s těmi nejhoršími variantami, neboť každý se může dostat do situace, že nebude mít dostatek financí na včasné zaplacení půjčky. Aby se tedy předešlo zbytečným problémům, tak je možné úvěr za menší poplatek prodloužit a to na dobu, kterou si klient sám určí. Nejdéle však na 30 dní.

Základní informace

Půjčka až 10 000 korun

Doba splácení od 7 do 30 dnů

Jednoduchá online žádost a registrace

Platíte poplatek 1,- Kč

Možnost odložení splátky