Ohodnotit půjčku

Půjčka 7 je krátkodobým nebankovním produktem, díky kterému můžete získat až 15 tisíc korun. Je ideální variantou půjčky před výplatou, u které jsou klienti odměňováni za věrnost. Nejenže se jim při každé další půjčce navýší maximální limit, ale také získají slevu. Co dalšího Půjčka 7 nabízí a proč se vyplatí či nevyplatí požádat si právě o ni?

Tento nebankovní produkt patří mezi vhodná řešení, jestliže potřebujete rychle získat potřebné finance. A to na cokoliv. Jedná se totiž o klasický typ takzvané sms půjčky, kdy budete mít peníze k dispozici takřka ihned. Pokud tedy potřebujete něco rychle zaplatit, popřípadě nakoupit, tak rychlá sms půjčka může být možnou variantou jak získat chybějící peníze.

Peníze na účtu do několika minut

Pokud se rozhodnete pro Půjčku 7, tak při žádosti o první úvěr stačí zvolit částku (od 1 do 4 tisíců), dobu trvání půjčky a následně vyplnit jednoduchý formulář, který dokončíte během několika minut. Posléze již pouze stačí počkat na vyhodnocení a v případě schválení žádosti na odeslání peněz. Ty budou na Vašem účtu do několika minut a Vy je tedy budete mít k dispozici ještě tentýž den, kdy jste o půjčku žádali.

Jaké jsou podmínky pro získání Půjčky 7?

Podmínky jsou přitom vcelku prosté a lze říci, že i přijatelné takřka pro každého. Důležité je mít příjmy, které jsou prověřovány. Nicméně společnosti Kontex Trade Internacional nevadí (nebo to alespoň neřeší), když máte záznam v některém z registru dlužníků. Půjčka je zároveň neúčelová a tudíž jí můžete využít na cokoliv. Stejně tak nepotřebujete mít pro schválení žádosti ručitele a ani neručíte Vaším movitým či nemovitým majetkem.

K tomu, abyste mohli půjčku získat, budete samozřejmě potřebovat doklad totožnosti, telefonní číslo, bankovní účet. A minimální věk žadatele musí být 21 let.

Odměna stávajícím klientům

Jak jsme již zmiňovali na začátku tohoto článku, tak stávající klienti, kteří si o Půjčku 7 žádají opakovaně, mají značné výhody. Nejenže se jim každou další půjčkou navýší maximální limit a to až na 15 000 korun, ale také se jim načítá sleva. Počínaje sedmou půjčku, když všechny předchozí byly řádně splaceny, je to dokonce 20%.

Důležité informace

Krátkodobá půjčka, maximálně lze získat 4 tisíce korun

Bezhotovostní půjčka

Splatnost 7 – 28 dní

Kontrolováno zaměstnání

Bez kontroly registrů

Bezúčelová půjčka

Rychlé vyřízení a odeslání peněz

Online vyřízení půjčky

Věk žadatele minimálně 21 let