Provident půjčka 4.00/5 2 hlasy

Mezi největší poskytovatele nebankovních půjček patří společnost Provident. Ta svým klientům nabízí možnost půjčit si online až 80 tisíc korun. Půjčka je navíc bez ručitele a bez kontroly registrů dlužníků. Jaké další výhody půjčka Provident nabízí a čím se vlastně vyznačuje?

Společnost Provident je na českém finančním trhu jednou z nejrozšířenějších a nejstabilnějších společností, která svým klientům nabízí celou řadu nebankovních produktů. U této společnosti tak můžete získat jak hotovostní půjčku, která Vám bude doručena až k Vám domů, tak i nehotovostní, jež Vám bude vyplacena složenkou, popřípadě převodem na bankovní účet.

Společnost se stabilním zázemím a dlouholetou tradicí

Co se týče historie této společnosti, tak lze říci, že se jedná o jednoho z nejstabilnějších poskytovatelů nebankovních půjček, který se může opřít o silné zázemí mezinárodní společnosti Provident Financial. Tato skupina působí celkem ve 13 zemích, přičemž v České republice bylo o Providentu poprvé slyšet v roce 1997. Samotná společnost se poté může pyšnit dlouholetou tradicí, neboť historie Provident Financial sahá až do roku 1880.

Během 18 let, jež Provident působí na českém trhu, si tato společnost získala řadu spokojených klientů, jejichž číslo přesáhlo hranici 1 000 000. Celkově lze Provident označit za férovou a bezpečnou půjčku, kterou má při splnění určitých podmínek šanci získat každý.

Vyřiďte půjčku online, poté jen podepište smlouvu

Společnost Provident má k dispozici online formulář, pomocí kterého lze o půjčku požádat. Vše tedy můžete vyřídit rychle a z pohodlí Vašeho domova, kde máte možnost si v klidu přečíst podmínky půjčky a smlouvy, kterou budete podepisovat. Samozřejmě ale také máte možnost navštívit některou z kamenných poboček společnosti a půjčku vyřídit tam, přičemž peníze následně obdržíte na ruku a celý proces se tak výrazně urychlí.

V případě online žádostí trvá délka vyřízení do 13 dnů a to z důvodu, než se vyřídí veškeré administrativní záležitosti. U Provident půjčky je totiž zapotřebí podepsat smlouvu a také dodat různé další papíry, na základě nichž Vám může být půjčka schválena.

Mezi doklady, které musíte doložit, patří samozřejmě občanský průkaz a nějaký další doklad Vaší totožnosti. Dále je také potřeba doložit výši příjmů a mezi další podmínky patří také to, že musíte mít trvalé bydliště a sociální pojištění.

Při schvalování úvěru jdou registry dlužníků stranou

Naopak, velkou výhodou je skutečnost, že společnost Provident nenahlíží při schvalování žádostí o úvěr do registrů dlužníků. Pokud se Vám tedy stalo, že Vám v minulosti vznikl v některém z registrů záznam, tak v tomto případě se nemusí jednat o překážku pro získání půjčky. Stejně tak nemusíte dokládat účel, ke kterému půjčku využijete a je tedy jen zcela na Vás jak s půjčenými penězi naložíte.

Jelikož se společnost Provident nezabývá pouze poskytováním mikroúvěrů, ale svým klientům nabízí i podstatně vyšší částky, tak je možné si určit dobu splácení. Splatnost úvěru si můžete určit v rozmezí 45 – 100 týdnů, přičemž platí, že čím déle budete úvěr splácet, tím více zaplatíte na úrocích. Půjčku poté můžete splácet jak složenkou, převodem na účet či v hotovosti.

Důležité informace

Hotovostní i nehotovostní úvěr

Úvěr až do výše 80 tisíc korun

Je potřeba mít zaměstnání a pravidelné příjmy

Společnost nenahlíží do registru dlužníků

Neúčelová půjčka, půjčka bez ručitele

Doba splatnosti od 45 do 100 týdnů