Ohodnotit půjčku

Nebankovních úvěrů je v současné době již celá řada a to zejména díky jednoduchému vyřízení i poměrně snadnému získání. Jedním z takovýchto úvěrů je také Pronto půjčka, kterou poskytuje společnost Pronto Credit.

Získejte až 100 tisíc korun

Zatímco se mnoho nebankovních společností zaměřuje převážně na mikroúvěry v hodnotě několika tisíc korun, tak v případě Pronto půjčky je to jiné. S tou totiž můžete získat až 100 000 korun a to poměrně rychle a bez problémů.

Pro to, abyste mohli tento nebankovní úvěr získat je zapotřebí vyplnit online žádost, kterou máte k dispozici na stránkách společnosti, jež tuto půjčku poskytuje. K tomu, abyste mohli půjčku získat je zapotřebí se registrovat na stránkách Pronto půjčky a následně si zvolit výši půjčky a maximální dobu jejího trvání. Přičemž minimální suma, kterou lze s Pronto půjčkou získat, je 5 000 korun.

Peníze budete mít k dispozici během několika dnů

Následně budete kontaktováni zástupcem společnosti, která tuto půjčku poskytuje a poté Vám již pouze stačí splnit určité administrativní záležitosti. Mezi ně patří například podpis smlouvy. Když vše bude vyřízené, tak dojde k převodu peněz na Váš bankovní účet. Jedná se tedy o půjčku, jejíž vyřízení sice netrvá pár minut, ale do několika dnů od podání žádosti budete mít peníze k dispozici.

V rámci podmínek Pronto půjčky je zapotřebí být občanem ČR a mít prokazatelné příjmy ze zaměstnání. Stejně tak není půjčeno těm, kteří mají exekuci, popřípadě jsou v insolventním řízení. Na druhou stranu, společnost poskytující tento nebankovní produkt nehledí na to, zdali je žadatel v registru dlužníků, popřípadě jestli má otevřený úvěr u jiné společnosti. Důležité je především dokázat to, že jste schopni půjčku splácet a to právě díky dokazatelným příjmům ze zaměstnání.

Splácení úvěru

Úvěr splácíte prostřednictvím pravidelných splátek. Ty jsou určeny podle toho, jak si je nastavíte a tedy platíte pouze tu částku, kterou si při žádosti o úvěr sami zvolíte. Vždycky ovšem může nastat situace, že se dostanete do dočasné platební neschopnosti. Právě díky tomu nabízí Pronto půjčka možnost nastavit si výši splátky tak, aby pro Vás byla přijatelná a nedostali jste se tak do problémů kvůli neplacení.

Důležité informace

Půjčka od 5 000 do 100 000 korun

Splatnost 12 – 48 měsíců

Musíte být zaměstnaný a potvrdit příjmy

Bezúčelová půjčka

Vyřízení žádosti do 48 hodin

Požadovaný věk od 21 do 66 let

Půjčka je poskytnuta na bankovní účet

Není kontrolován registr dlužníků