Ohodnotit půjčku

Další ze společností, která svým klientům poskytuje nebankovní půjčky, je Profi Credit. Tato společnost nabízí krátkodobé i dlouhodobé nebankovní půjčky a Vy tak můžete získat od 5 do 166 tisíc. Co všechno půjčky od Profi Credit obnáší a jakou mají charakteristiku? To se dozvíte v následujícím článku…

Společnost Profi Credit nabízí své služby nejen běžným lidem, ale také podnikatelům. Každý klient si tak přijde na své a má šanci získat půjčku, kterou potřebuje.

Úvěr pro běžné osoby – zaměstnance

Profi Credit má jednu z hlavních podmínek. A to být zaměstnán nebo mít alespoň pravidelný měsíční příjem. Pokud tuto podmínku splňujete, tak je šance na to, že získáte půjčku velmi vysoká. Dalšími podmínkami je, že Vám musí být alespoň 18 let a Váš trvalý pobyt je na území České republiky.

Také bude zapotřebí doložit několik dokladů, mezi něž patří mimo jiné občanský průkaz, potvrzení o příjmech či některý z kontaktních údajů (například vyúčtování energií).

Jestliže tyto podmínky splníte, tak Vám nebrání nic v získání půjčky. Jakožto nový klient si můžete půjčit až 12 000, přičemž splátky si můžete rozvrhnout po dobu 1 roku. Vyřízení úvěru je navíc zcela zdarma a vy tak platíte pouze úroky za vedení půjčky. Navíc, u zaměstnaneckých půjček se společnost neptá, na co poskytnutý úvěr využijete. Je tedy zcela na Vás, jestli si pořídíte nové vybavení do domácnosti, auto či zaplatíte nějaké nesplacené složenky.

Úvěr pro podnikatele

Něco jiného je nabídka pro podnikatele. Většina podmínek je sice stejná, ale v tomto případě lze najít několik rozdílů. Podnikatelé totiž musí dokazovat obrat své firmy a také předkládat živnostenské oprávnění, které mají na činnost, ve které podnikají.

A stejně tak si nemohou úvěr vzít na cokoliv. V tomto případě je tedy potřeba dokázat účel, na který bude půjčka využita. Nicméně se může jednat prakticky o cokoliv, co bude sloužit k využití v rámci firmy.

O společnosti Profi Credit

Co se týče samotné společnosti, tak ta byla založena již koncem devadesátých let, kdy se zajímala zejména o obchod s nemovitostmi. Poskytování úvěrů se začala tato firma zabývat v roce 2000 a její zázemí i počet klientů neustále roste.

Její služby využilo již více jak 100 tisíc klientů a v posledních letech je roční objem poskytnutých půjček touto společností pokaždé vyšší jak 1 miliarda korun.

Důležité informace

Půjčka od 5 do 166 tisíc korun

Splatnost 12 – 48 měsíců

Potřeba mít trvalý příjem

Je kontrolován registr dlužníků

Za předčasné splacení úvěru se platí

Půjčka pro osoby ve věku 18 – 69 let

V některých případech je zapotřebí ručitel