Ohodnotit půjčku

Doba volného podnikání umožnila vzniknout celé řadě společností, které se zaměřují na poskytování nebankovních úvěrů. Samozřejmě, každá z těchto společností nabízí svým klientům různé služby, které se liší všelijakými parametry. Nicméně pro většinu těchto společností platí skutečnost, že poskytují krátkodobé půjčky před výplatou. A jednou z těchto nebankovních společností je i Perfect Money.

Perfect Money s.r.o. je společností, která se na českém finančním trhu vyskytuje poměrně krátce. Nicméně svým klientům se snaží nabídnout takové podmínky, aby došlo k maximální spokojenosti a tedy i k opakovanému využití finančního produktu, který Perfect Money nabízí.

Výhody pro nové klienty

Jednou ze zásadních výhod, díky kterým se potencionální klienti rozhodnou využít služeb právě této společnosti je 1 týden zdarma. Po dobu 1 týdne se neplatí žádné poplatky a Vy tak získáte o 7 dní navíc, než dojde k datumu splatnosti půjčky. Půjčku si poté můžete vzít na 14, 21 nebo 28 dní, přičemž v každé lhůtě je již 1 týden zdarma započítán předem.

Nabídka akce 1 týden zdarma není přitom pouze pro nové klienty, ale i pro ty stávající. Pokud totiž dojde k včasnému uhrazení úvěru, tak při další půjčce poskytne společnost Perfect Money jako bonus právě 1 týden zdarma. Pokud by se ale naopak stalo, že se dostanete do platební neschopnosti, tak stále není třeba zoufat. Prodloužení půjčky je samozřejmě možné a to celkem dvakrát po dobu 7 dnů.

První půjčka až ve výši 8 tisíc

Výhodou pro nové klienty je také výše první půjčky. Zatímco většina nebankovních společnosti poskytujících krátkodobé půjčky nabízí první úvěr ve výši maximálně 5 tisíc korun, tak Perfect Money svou nabídkou řadu konkurenčních společností předčí. Novým klientům totiž nabízí až 8 tisíc korun. Tato částka je ovšem maximem i pro veškeré další úvěry, které se rozhodnete u této společnosti vzít.

Rychlé vyřízení úvěru

Mezi kladné stránky, kterými se může společnost Perfect Money s.r.o. pochlubit je i rychlost vyřízení úvěru. Jediné, co musíte pro získání půjčky udělat, je vyplnit jednoduchý online formulář, do kterého napíšete údaje potřebné k vyhodnocení půjčky. O pár minut později již budete vědět, zdali byla Vaše žádost schválena a v případě, že ano, tak dojde k okamžitému odeslání peněz. Navíc, pokud o úvěr požádáte v pracovní dny v dopoledních hodinách, tak budete mít peníze k dispozici do pár hodin od schválení úvěru.

Co se týče typu půjčky, tak ta je bezhotovostní a probíhá tedy převodem na bankovní účet. Stejným způsobem poté probíhá splacení úvěru, na což samozřejmě budete včas upozorněni jak emailem, tak i sms zprávou. Při splátce poté kromě půjčené částky zaplatíte také stanovený úrok a případně poplatek za prodloužení úvěru.

Menší zpoždění je tolerováno

Na rozdíl od jiných poskytovatelů půjček Vás Perfect Money nebude trestat za to, když se třeba o dva dny zpozdíte se zaplacením půjčky. Přeci jen, každému se může stát, že v den splatnosti nebude mít dostatek financí, popřípadě na zaplacení zapomene. U Perfect Money Vás tato nepříjemnost nebude stát nic. Samozřejmě, pokud se splácením neopozdíte déle.

Co je potřeba splnit?

K tomu abyste vůbec mohli získat úvěr, je potřeba podepsat smlouvu, jenž Vám přijde doporučeně poštou. Nicméně smlouva je odesílána v obálkách bez loga společnosti, díky čemuž dochází k uchování anonymity, neboť je jasné, že řada klientů nestojí o to, aby lidé věděli, že si půjčují.

Dále také musíte doložit příjmy, které musí být v určité výši. Je to díky zásadám zodpovědného půjčování, a aby společnost měla jistotu, že dojde k řádnému zaplacení úvěru. Stejně tak není úvěr poskytnut těm osobám, které již mají nějaké vyšší dluhy a které mají záznam v registru dlužníků. Přeci jen se stávají nedůvěryhodnými klienty, u kterých není jistota, že úvěr splatí. A o tento typ klientů společnost Perfect Money nestojí.

Pokud jste tedy v situaci, kdy si půjčujete jen v krajních případech, několik dní před výplatou a vždy Vaše dluhy řádně splácíte, tak není problém půjčku o Perfect Money získat.

O půjčku lze požádat i prostřednictvím mobilního zařízení

Nacházíte se například v nákupním centru, kde mají v některém z obchodů výhodné nabídky. Vyšla oprava auta na více, než jste čekali a nemáte u sebe dostatečnou hotovost? Nezoufejte, Perfect Money nabízí možnost půjčit si prostřednictvím sms, kdy stačí napsat krátkou zprávu, a během několika chvil budete mít peníze k dispozici na bankovním účtu.
Samozřejmě, i tento produkt má své podmínky, které je potřeba dodržet. Především se jedná o to, že musíte mít ve Vašem profilu vyplněný telefonní číslo a také alespoň jednu řádně splacenou půjčku u této společnosti.

Kolik za krátkodobou půjčku u Perfect Money zaplatíte?

Stejně jako u dalších společností, tak i Perfect Money si účtuje poplatky a úroky za vedení půjčky. Čím více si půjčíte a čím déle budete mít půjčku aktivní, tak tím více zaplatíte na úrocích. Maximálně ovšem přeplatíte 1 920 korun a to v případě, že si vezmete půjčku 8 000 korun, která bude trvat 28 dní. Při splacení tak poté zaplatíte celkem 9 920 korun.

Důležité informace

Bezúčelová půjčka

Neručí se nemovitostí, ani není zapotřebí ručitel

Při žádosti je potřeba doložit příjmy

Společnost kontroluje registry dlužníků

Minimální věk pro získání půjčky je 18 let

1 týden splatnosti půjčky zdarma

Možnost opakovaných půjček

Půjčku lze prodloužit

Bezhotovostní půjčka

Rychlé vyřízení půjčky

Půjčka až 8 tisíc korun (i pro nové zákazníky)

Maximální doba splatnosti je 28 dní