Kredito24 půjčka 4.67/5 3 hlasy

Kredito24 patří mezi nejžádanější nebankovní úvěry poslední doby. Jedná se o finanční produkt české společnosti, jež se může opřít o silné zázemí mezinárodní korporace, která sídlí v Německu. Co půjčka Kredito24 obsahuje a jaké jsou její hlavní vlastnosti?

Kredito24 se zaměřuje hlavně na rychlost, kterou poskytne svým klientům úvěr. Díky uzavřené spolupráci s největšími českými bankami tak dochází k opravdu rychlému převodu peněz, které můžete mít k dispozici ještě v den, kdy jste o úvěr požádali. Samozřejmě, pokud je víkend či státní svátek, tak se datum převodu peněz přesouvá na následující pracovní den.

Půjčit si můžete až 15 000 korun

Jestliže si tento nebankovní úvěr budete brát poprvé, tak můžete získat až 5 000 korun. Pro stálé zákazníky se poté maximální možná hranice půjčky navyšuje a to až na 15 000 korun, které lze získat snadno, během několika minut.

Rychlé vyřízení platí i pro zcela nové zákazníky. Není totiž potřeba podepisovat smlouvu a odesílat jí na pobočku společnosti, což celý proces vyřízení prvního úvěru pouze protáhne. S Kredito24 si stačí prostřednictvím online formuláře požádat o úvěr a následně pouze čekat, zdali proběhne žádost úspěšně. Pokud ano, tak peníze budete mít do několika minut k dispozici na Vašem bankovním účtu.

Vše je transparentní

Samozřejmě, půjčka Kredito24 není oblíbená pouze kvůli rychlosti, jakou jí lze získat. Dalšími kladnými vlastnostmi tohoto finančního produktu je také transparentnost. Předem, ještě než si vůbec o úvěr zažádáte, budete vědět, kolik přesně zaplatíte. Vše Vám vypočítá online kalkulačka na internetových stránkách společnosti, kde stačí pouze zadat kolik chcete půjčit a na jak dlouho. Podle těchto údajů poté bude vypočítaná celková částka, kterou zaplatíte.

Kredito24 půjčka pro každého

Další pozitivem tohoto typu půjčky je také skutečnost, že si o ní může požádat prakticky kdokoliv. Nejen člověk, který chodí do zaměstnání. Jelikož společnost poskytující tuto půjčku nevyžaduje potvrzení o zaměstnání a ani dokládání příjmů, tak půjčku mohou získat také studenti, matky na mateřské dovolené či senioři v důchodu. Důležité je prokázat schopnost splácet, což systém vyhodnotí podle údajů uvedených ve vyplněném formuláři žádosti o půjčku.

Mezi další výhody poté patří také to, že se jedná o bezúčelovou půjčku, není potřeba mít ručitele a ani zastavovat majetek. Společnost také neprohlíží registry dlužníků, díky čemuž mohou úvěr získat i lidé, jejichž údaje se v některém z nich nacházejí.

Možnost odložení splátky i předčasného splacení

Pokud se náhodou ocitnete v situaci, kdy nebudete mít možnost půjčku v den splatnosti řádně zaplatit, tak se stále nic neděje. Společnost svým zákazníkům umožňuje opakované prodloužení úvěru. Za to zaplatíte sice určitý poplatek, nicméně alespoň odložíte povinnost zaplatit celou částku a nedostanete se tak do zbytečných problémů.

Samozřejmě, nabízí se i opačná možnost a to předčasné splacení úvěru. To je zcela zdarma, nicméně je potřeba dbát na to, že poplatek za poskytnutí půjčky, který je mimo jiné vypočítán i podle dnů jejího trvání, Vám již vrácen nebude.

Důležité informace

Půjčka ve výši 1 000 – 15 000 korun (pro nové zákazníky maximálně 5 000 korun)

Datum splatnosti 1 – 30 dní

Půjčka pro každého – studenty, matky na mateřské dovolené, důchodce

Není potřeba dokládat příjmy a účel půjčky

Není nahlíženo do registru dlužníků

Rychlé vyřízení úvěru – peníze jsou do několika minut na bankovním účtu

Je potřeba poslat 1,- Kč pro ověření bankovního účtu

Pro získání půjčky Vám musí být alespoň 18 let a musíte být občanem České republiky