Japonská půjčka 5.00/5 1 hlasy

Japonská půjčka patří na finančním trhu mezi nové pojmy. Abych si o ní na úvod tedy něco řekli, tak se jedná o následovníka produktu Click credit a patří české společnosti. Konkrétně jedné z největších mezi nebankovními poskytovateli – Home Credit.

Velice výhodné podmínky půjčky

S Japonskou půjčkou můžete získat až 50 tisíc korun, přičemž za každou půjčenou tisícovku zaplatíte pouze 33 korun. Tím patří mezi nejvýhodnější nebankovní úvěry v Česku, což si řada klientů uvědomuje a pro získání finančních prostředků volí právě tento finanční produkt. S ním je totiž možné získat značnou finanční částku za poměrně nezanedbatelné poplatky.

První zákazníci si poté mohou půjčit až 4 999 korun, přičemž s každou řádně splacenou půjčkou se maximální výše úvěru navyšuje. Nakonec se tedy můžete dostat až na pěknou částku, která Vám pomůže vyřešit jakékoli nečekané výdaje. Je totiž úplně jedno, na co peníze využijete. Jedná se totiž o bezúčelovou půjčku, se kterou máte možnost ze získaných finančních prostředků zaplatit cokoli je zrovna potřeba. Ať již opravu automobilu, pořízení nového spotřebiče, využití nějakých výhodných slev či zaplacení pohledávek.

Rychlé online schválení úvěru

Schválení navíc probíhá online a během několika minut budete vědět, zdali Vám byla půjčka schválena. Vše je tak velmi jednoduché a prosté. Navíc, pokud nebudete mít peníze na svém bankovním účtu do stanoveného limitu, budou Vám všechny poplatky odpuštěny a Vy tak získáte půjčku zcela zdarma.

I podmínky, které souvisejí se získáním půjčky, jsou velice benevolentní. Není totiž potřeba dokládat příjmy. Na druhou stranu jsou kontrolovány registry dlužníků a půjčka není poskytnuta ani lidem, kteří mají problémy s exekucí či mají záznam v trestním rejstříku. Snad jasná je skutečnost, že musíte mít bankovní účet, na který Vám budou zaslány peníze a ze kterého úvěr posléze splatíte. Druhým způsobem vyplacení úvěru je poté terminál Sazka.

Možnost opakovaného prodloužení splatnosti půjčky

Nicméně pokud splníte podmínky a úvěr Vám bude schválen, tak jako nový klient budete mít posléze 14 dní na jeho zaplacení. Od dalších půjček se tato doba splatnosti dvojnásobí a je fixní – 30 dnů. Samozřejmě, může se stát, že nebudete mít dostatek finančních produktů na zaplacení celého úvěru. S tím společnost, ač zajisté nerada, počítá a svým klientům nabízí možnost opakovaného prodloužení splatnosti za poměrně nízký poplatek. Přičemž prodloužit splatnost lze až pětkrát.

Důležité informace

Produkt společnosti Home Credit

Nejvýhodnější nebankovní půjčka v České republice

Nízké poplatky (33 korun za každou tisícovku)

Půjčka až 15 tisíc, pro nové zákazníky maximálně 4 999 Kč

Není vyžadován minimální příjem

Jsou kontrolovány registry

Rychlé vyřízení, garance rychlého odeslání peněz

Možnost vyřízení online

Možnost předčasného splacení zdarma

Bezúčelová půjčka

Minimální věk žadatele je 18 let