Home Credit půjčka 5.00/5 2 hlasy

Společnost Home Credit patří v České republice mezi nejrozšířenější poskytovatele nebankovních půjček. Podmínky této společnosti, která na našem domácím trhu působí již od roku 1997, jsou hodně podobné bankovním úvěrům. A proto jsou půjčky od Home Credit tolik populární všemi vrstvy obyvatel.

Home Credit a.s., jež působí na českém trhu, spadá do skupiny Home Credit B.V. Jednoho z největších poskytovatelů půjček nejen na území Evropy, ale také v Asii. Proto se tento poskytovatel celé řady spotřebitelských úvěrů může opřít o silné zázemí mezinárodní finanční společnosti a nabídnout tak svým klientům vysoce výhodné podmínky. Přeci jen, podmínky úvěrů u Home Credit jsou srovnatelné s podmínkami bankovních úvěrů. Čímž se tato společnost liší od celé řady konkurentů z řad nebankovního sektoru.

Home Credit působí na českém trhu již 18 let

Pro zajímavost lze uvést, že jako největší akcionář Home Credit B.V. je uváděna společnost PPF Group, jejímž majoritním vlastníkem je nejbohatší Čech – Petr Kellner.

V průběhu let 1997 – 2015 poskytla společnost Home Credit celou řadu nebankovních úvěrů, jejichž hodnota se pohybuje v řádech desítek až stovek miliard korun. Co se týče nabízených produktů, tak u Home Credit máte možnost získat půjčky na spotřební zboží (formou splátek), úvěr na automobil, kreditní kartu či hotovostní půjčku a v neposlední řadě si zde také můžete nechat konsolidovat Vaše úvěry.

Poskytnuté úvěry dosahují miliard korun ročně

O tom, že zákazníci jsou s touto společností spokojeni, svědčí i skutečnost, že jen za první polovinu minulého roku (2015) byly poskytnuty úvěry ve výši 4,6 miliard korun.

Jestliže se rozhodnete vzít si u Home Credit úvěr, tak máte hned několik možností. Žádost můžete vyřídit prostřednictvím bezplatné telefonní linky, přímo na pobočce nebo vyplněním online formuláře. Při žádosti online budete ihned vědět podmínky, které s půjčkou získáte, což potvrzuje transparentnost produktů této společnosti.

Home Credit nabízí klientům výhodné podmínky

Do online žádosti je potřeba vyplnit veškeré potřebné údaje, podle kterých dojde k jejich posouzení, a takřka obratem se dozvíte, zdali Vám byla půjčka schválena či nikoliv. V případě, že ano, tak stačí již podepsat smlouvu a peníze Vám budou přiděleny k dispozici.

Mezi hlavní výhody nabídky úvěrů od společnosti Home Credit patří zejména to, že veškeré vyřízení, vedení a dokonce i předčasné splacení je zdarma. Navíc, pokud nebudete s finálním produktem spokojeni, tak máte až jeden měsíc na to, abyste půjčku vrátili. A to zcela zdarma.

Pro získání úvěru je potřeba dokázat příjem a nemít záznam v registrech

Samotné splátky, které si můžete víceméně nastavit tak, jak Vám budou vyhovovat, probíhají v měsíčních intervalech. Přičemž minimální trvání úvěru je 12 měsíců, maximální doba, po kterou můžete mít úvěr aktivní je zase 84 měsíců.

Společnost ovšem nenabízí výhodné podmínky každému a po svých klientech žádá splnění určitých podmínek. Musíte mít tedy doložitelný příjem (nejen z práce, ale také z mateřské dovolené, důchodu a podobně) a nesmíte mít záznam v registru dlužníků. Na druhou stranu jsou půjčky bezúčelové a také nepotřebujete ručitele.

Důležité informace

V nabídce je celá řada úvěrů, včetně bezhotovostní půjčky

Půjčka v rozmezí 10 – 180 tisíc korun

Doba splatnosti je od 12 do 84 měsíců

Peníze je možné odeslat na účet, případně složenkou

Splátky probíhají v měsíčních intervalech

Transparentní podmínky

Je potřeba doložit příjmy a nemít záznam v registrech dlužníků

Půjčka je bezúčelová, není potřeba mít ručitele

Předčasné splacení je zdarma, neplatí se za zřízení ani vedení úvěrů

Půjčka je určena pro osoby ve věkové hranici 18 – 65 let, s trvalým pobytem na území ČR