Ferratum půjčka 4.40/5 5 hlasy

Jestliže hledáte rychlou půjčku, tak právě ta od Ferratum je pro Vás jako stvořená. Vše lze totiž vyřídit online s tím, že výsledek Vaší žádosti se dozvíte během několika minut. Následně probíhá okamžité odeslání peněz, které můžete mít ještě tentýž den k dispozici. A to pokud budete mít bankovní účet u stejné banky jako právě Ferratum. V jiném případě Vám peníze přijdou do druhého pracovního dne.

Peníze Vám budou převedeny na bankovní účet

Půjčka Ferratum patří v současné době mezi nejvyužívanější nebankovní úvěry. Je to také z toho důvodu, že podmínky pro její získání jsou velmi benevolentní a lze tedy říci, že šanci na získání půjčky má takřka každý. I lidé, kteří nemají dostatečné příjmy (není potřeba dokládat potvrzení o příjmu).

Ferratum svým klientům navíc nabízí určitou formu anonymity, neboť veškerý proces probíhá online, včetně následného odeslání peněz. Ty směřují na Váš bankovní účet a tudíž nikdo neví, odkud jste potřebnou finanční hotovost získali. Stejně tak to platí pro odeslání splátky. To znamená, že jednou z podmínek, kterou musíte splňovat, je mít vlastní bankovní účet, jež bude registrovaný na Vaše jméno.

Když pomineme benevolentní podmínky při schvalování úvěru, tak půjčka Ferratum nabízí svým klientům i řadu dalších výhod.

Jaké výhody s Ferratum půjčkou získáte?

Jestliže budete novým klientem, tak první půjčku do 3 000 korun získáte zcela zdarma. Nebudete platit žádné poplatky za poskytnutí úvěru, ani úroky. Vrátíte tedy pouze tolik, kolik jste si půjčili. Celkově si poté můžete požádat při prvním úvěru až o 5 000 korun, přičemž v tomto případě se poplatkům již nevyhnete.

Další výhodou je, že se jedná o opravdu rychlé vyřízení žádosti. Registrace totiž není nutná a vy tak nemusíte odesílat ani žádné dokumenty, jako je podepsaná smlouva, kopie občanského průkazu a podobně. Pouze vyplníte online žádost a následně počkáte, jak bude vyhodnocena. To probíhá díky automatickému systému velmi rychle a vy tak do pár minut budete vědět, zdali půjčku získáte.

V online žádosti je potřeba uvést Vaše osobní údaje a další informace, které poslouží k vyhodnocení žádosti o úvěr. Stejně tak zde musíte zadat Vaše kontaktní údaje a bankovní účet, na který Vám budou peníze převedeny. Celkově se nejedná o nic složitého a vyplnění žádosti zvládne naprosto každý.

Splacení půjčky

Splacení půjčky probíhá jednorázovým bankovním převodem, který odešlete vždy do dne splatnosti půjčky, přičemž nejdéle můžete mít půjčku 45 dní. Je potřeba si ovšem uvědomit, že čím déle bude Váš úvěr trvat, tím větší budou poplatky za jeho poskytnutí.

Půjčku můžete také splatit předčasně, za což neplatíte žádné poplatky. Nicméně původní poplatek Vám již vrácen nebude.

A pokud by náhodou nastala situace, že do dne, kdy máte úvěr splatit neseženete potřebné množství financí, tak se stále nic neděje. Až dvakrát máte možnost prodloužení úvěru o další období, které si sami zvolíte.

Důležité informace

Nedokládáte příjmy

První půjčka až 5 000 korun a opakovaně až 10 000 korun

Půjčka je bez ručitele i zástavy

Rychlé vyřízení půjčky do 10 minut

Doba splatnosti 7 až 45 dní

Transparentní úvěr, bez skrytých poplatků

Musíte vlastnit bankovní účet

Bez nahlížení do registru

Jedná se o bezúčelovou půjčku (tj. lze jí využít na cokoli)