Ohodnotit půjčku

Emma´s Credit patří mezi nové společnosti, které se specializují konkrétně na mikropůjčky. V nabídce této společnosti je možné získat maximálně 7 000 korun, přičemž tato částka je dostupná pouze pro stále klienty. Ty, kteří si u této společnosti budou půjčovat poprvé, mají umožněno vzít si půjčku v maximální výši 3 000 korun.

Nováček na finančním trhu

Společnost Emma´s Credit vznikla teprve v roce 2014 a od svého založení se zaměřuje na jediné. Poskytování rychlých krátkodobých mikroúvěrů, které klientům pomohou v nenadálých životních situacích.

Jakožto nový klienti máte možnost půjčit si u tohoto poskytovatele od 500 do 3 000 korun. Pokud ale ukážete, že jste zodpovědní a schopni úvěr splácet, tak se celková výše posunu o více než dvojnásobek a to 7 000 korun. Jedná se tedy o menší částky v hodnotě několika tisíc, které lze splatit vždy, když Vám přijdou peníze od Vašeho zaměstnavatele, popřípadě obdržíte jiný příjem. Jako je důchod či příspěvek na mateřské dovolené.

Získejte rychlou půjčku do 7 000 korun

Díky nabídce mikroúvěrů tak již nemusíte mít problém pokaždé, když se něco stane. Jakmile se Vám porouchá pračka či automobil a vy budete potřebovat sehnat rychle peníze na opravu, tak nyní již máte poměrně široké možnosti.

Co se týče podmínek, které si poskytovatel půjčky Emma´s Credit určuje, tak se nejedná o nic složitého, co by komplikovalo vyřizování žádosti o půjčku. Důležité je, abyste splňovali následující:

  • Musíte být starší 18 let
  • Musíte být občanem České republiky
  • Musíte mít založený účet v některé z českých bank
  • Musíte vlastnit mobilní telefon a emailovou adresu
  • Musíte mít příjem na váš bankovní účet alespoň 5 001 korun

Co se týče příjmu, tak společnost nežádá o potvrzení ze zaměstnání. Ve své podstatě je tedy jedno, odkud Vám peníze přichází, nicméně důležité je abyste na Vašem bankovním účtu měli určený příjem a byli schopni úvěr splatit.

Rychlá a jednoduchá žádost o úvěr

Samotná žádost o půjčku je poté velice jednoduchá a zvládne jí každý. Stačí si pouze zvolit částku a datum splacení. Následně vyplníte údaje, které jsou zapotřebí pro vyhodnocení žádosti, a poté již jen čekáte, jestli bude úvěr schválen. Pokud ano, tak v případě, že se vše vyřídí během pracovních hodin, budete mít peníze na účtu do 30 minut. Jinak druhý den dopoledne.

Možnost prodloužení půjčky

Samozřejmě, každému se může stát, že nebude mít potřebné množství financí na zaplacení úvěru. To je samo o sobě problém, a pokud jej nebudete řešit, tak se můžete dostat do nepěkných problémů a vyloučena není ani exekuce. Nicméně stále je zde možnost prodloužení půjčky a to až o 30 dnů. Sice zaplatíte poplatek, ale prodloužíte čas splacení Vaši půjčky a v poklidu tak budete moci získat potřebné množství peněz na její zaplacení.

Důležité informace

Půjčka pro osoby starší 18 let

Mikroúvěr do výše 7 000 korun (pro nové klienty 3 000 korun)

Minimální příjem na bankovní účet musí být 5001 korun

Žadatel musí být občanem ČR

Rychlé vyřízení žádosti a odeslání půjčky

Splatnost 5 – 30 dní

Kontrolován registr dlužníků