Ohodnotit půjčku

Společnost Creditportal se specializuje na poskytování rychlých nebankovních úvěrů, které chce svým klientům poskytnout v co největším komfortu. Tuto půjčku tak lze čerpat nejen na bankovní účet, ale můžete si jí nechat zaslat také na produkt „Blesk peněženka“, popřípadě si jí můžete vybrat na vybraných benzínových stanicích. Více o této půjčce se dozvíte v následujícím článku.

O společnosti Creditportal

Tato společnost působí na českém finančním trhu poměrně krátce. Nicméně od svého počátku zažívá vzestup a to zejména díky tomu, že se se svými produkty liší od celé řady konkurenčních společností a zákazníkům se snaží nabídnout to, co ostatní ne. Jestliže tedy narazíte na nějaké neočekávané výdaje, na které Vám již nezbyla potřebná finanční rezerva, tak právě půjčka od Creditportal by mohla být tím, co Vám v nepříjemné situaci pomůže.

Jednoduchá žádost o půjčku

Co se týče samotné žádosti o půjčku na Creditportal, tak ta je velice jednoduchá a zvládne jí opravdu každý. Pouze stačí vyplnit jednoduchý formulář, zvolit si částku a datum splacení. Přičemž nový klienti mohou získat úvěr v maximální výši 5 tisíc korun. Ti stávají a opakování si mohou půjčit až 30 tisíc korun, což už rozhodně stačí na pokrytí těch nejdůležitějších výdajů.
Nevýhodou ovšem je, že půjčka se splácí jednorázovou splátkou, což zejména u větších částek může být problém. Je důležité si tedy uvědomit, zdali budete mít dostatek financí na zaplacení úvěru. V opačném případě je lepší vzít si nižší částku, kterou následně bez problémů splatíte a nedostanete se tak do zbytečných finančních problémů.

Možnost prodloužení úvěru

Nicméně kdybyste přeci jen neměli dostatek peněz na zaplacení půjčky, tak se stále nabízí možnost jejího prodloužení. O to si můžete požádat prostřednictvím Vašeho účtu na internetových stránkách společnosti, popřípadě po telefonu. A jakmile poté zaplatíte určený poplatek, tak se půjčka automaticky prodlouží na další období. Které ale bude trvat maximálně 30 dní.

Čerpání úvěru od Creditportal

A nyní se již dostáváme k možnostem, jakými lze úvěr od Creditportal čerpat. Kromě běžného způsobu, kterým je převod na Váš bankovní účet, nabízí Creditportal i několik inovací. Jednou z nich je možnost vyzvednout si úvěr na čerpacích stanicích společnosti EuroOil. V tomto případě pouze stačí požádat si o půjčku a na některé z těchto čerpacích stanic si vyzvednout finanční hotovost. A to pomocí poukazu, tudíž nikdo nebude vědět, že ony peníze jsou pouze půjčka.
Peníze si také můžete nechat poslat na Vaší Blesk peněženku, což je svým způsobem obdoba platební karty bez povinnosti mít účet v bance. Navíc, dobíjet tuto kartu lze i o víkendu a Vy tedy budete mít jistotu, že se k Vám peníze dostanou opravdu rychle.

Důležité informace

Půjčka až 30 tisíc korun, pro nové zákazníky max. 5 000

Splatnost 5 – 30 dní

Je potřeba mít minimální příjem

Převod různými způsoby, možnost vyzvednutí na benzínové pumpě EuroOil

Kontrolován registr dlužníků

Rychlé vyřízení

Transparentní podmínky

Věk žadatele minimálně 18 let