Ohodnotit půjčku

Jednou z dalších společností, které se zaměřují na poskytování krátkodobých nebankovních půjček je i CreditOn. Společnost, která působí v několika evropských zemích, včetně České republiky. Čím se poskytovatel nebankovních úvěrů CreditOn vyznačuje a jaké služby svým klientům nabízí?

Mezinárodní společnost se silným zázemím

CreditOn se zaměřuje na poskytování hned několika finančních produktů, čímž svým klientům otevírá širokou škálu možností. Dovolit si to může i díky silnému zázemí, neboť mezinárodní finanční skupina CreditOn působí hned v několika evropských zemích. Kdy je to kromě České republiky například Slovensko, Polsko či Lotyšsko, kde je zároveň hlavní sídlo společnosti. Ze zemí mimo „starý“ kontinent lze poté zmínit Nový Zéland.

Nejen v České republice tak CreditOn patří k předním poskytovatelům nebankovních úvěrů a jedná se tedy o společnost, jejíž služeb můžete využít v případě, že v bance či například u svých známých se žádostí o půjčku nepochodíte. Sice zaplatíte více peněz za poplatky a úroky, nicméně získáte benevolentnější podmínky při schvalování žádosti o půjčku a tím pádem zvýšíte šance na to, že Vám bude úvěr přidělen.

Vyberte si, jak si půjčíte

Výhodou, kterou nabízí společnost CreditOn svým klientům je více možností půjčování. Můžete si totiž požádat prostřednictvím sms nebo internetu. K tomu, abyste si mohli půjčit prostřednictvím sms zprávy je ale zapotřebí splnit podmínku, že si vezmete alespoň jednu „klasickou“ půjčku, o kterou požádáte prostřednictvím internetu, kde se zároveň zaregistrujete a vytvoříte si vlastní profil. Pokud první půjčku řádně splatíte, tak se Vám otevřou další možnosti k ještě pohodlnějšímu půjčování si.

První půjčka až 8 tisíc korun, později lze získat i 2,5 násobek

CreditOn patří mezi ty společnosti, kteří svým novým klientům nabízejí opravdu vysoké částky, jež si mohou půjčit. Pro nové klienty je totiž k dispozici až 8 tisíc korun, přičemž maximální doba splatnosti je 30 dní. Když Vaší první půjčku zaplatíte řádně a včas, tak se Vám otevře možnost půjčit si až 20 tisíc korun, což už je částka, která by měla vystačit na pokrytí snad všech neočekávaných výdajů.

Jak získat půjčku?

Získání CreditOn půjčky je velice jednoduché. Stačí mít pouze přístup k internetu a vyplnit triviální online formulář, ve kterém poskytnete Vaše osobní a kontaktní údaje, které poslouží pro vyhodnocení žádosti. Ať již se jedná o jméno, telefon, rod. číslo, občanský průkaz a podobně.

V průběhu podávání žádosti si taktéž zvolíte, jakou částku chcete na jak dlouho půjčit a poté již pouze čekáte, zdali Vám bude úvěr přidělen. Do 15 minut budete vědět, zdali byla Vaše žádost schválena a v případě, že ano, tak dojde k okamžitému odeslání peněz na Váš bankovní účet.

Co je potřeba splňovat?

Jestliže chcete získat rychlou půjčku od CreditOn, tak je potřeba splnit několik zásadních podmínek. Je potřeba, abyste byli starší 18 let a měli vlastní bankovní účet. Také je potřeba doložit příjmy a to vyplněním formuláře, popřípadě doložením výplatních pásek tři měsíce zpětně. Společnost nepůjčuje ani lidem, kteří mají dluhy, popřípadě měli někdy v minulosti problémy s placením a jejich údaje tedy figurují v registrech dlužníků.

Prodlužte si půjčku

U CreditOn je taktéž možnost prodloužení si doby splatnosti úvěru. Společnost totiž počítá s tím, že se každý může dostat do problémové situace, kdy nejpozději v den splatnosti nemá potřebné množství financí na zaplacení úvěru. Nicméně se nic neděje a jestliže tato situace zastihne i Vás, tak vše můžete zachránit tím, že si úvěr prodloužíte. Půjčku si lze prodloužit až o 30 dní, přičemž za každý den navíc platíte určitý poplatek.

Důležité informace

Bezúčelová půjčka

Vyřízení půjčky do 15 minut

Neručí se nemovitostí, ani není zapotřebí ručitel

Při žádosti je potřeba doložit příjmy

Společnost kontroluje registry dlužníků

Výhody pro stálé klienty

Půjčku lze prodloužit

Bezhotovostní půjčka

Silné mezinárodní zázemí

Půjčka až 20 tisíc korun, pro nové zákazníky 8 tisíc

Maximální doba splatnosti je 30 dní