Ohodnotit půjčku

Berpůjčku patří mezi společnosti, které se zaměřují na poskytování krátkodobých nebankovních úvěrů. Tento úvěr, který lze získat v maximální výši 10 tisíc korun, lze charakterizovat především tím, že je určen pro všechny, kteří potřebují rychle peníze.

Jestliže Vás některá životní událost přinutila vzít si půjčku od nebankovních poskytovatelů, tak Berpůjčku je jedním z těch, kteří Vám dodají potřebnou finanční injekci v opravdu rychlém čase. Samotné vyřízení žádosti je přitom velice jednoduché a zvládne jej opravdu každý. Na internetových stránkách tohoto poskytovatele stačí pouze vyplnit jednoduchý formulář, což je práce na několik minut.

Počkejte si na telefonát, během kterého se dozvíte vše podstatné

Následně již stačí čekat, zdali systém Vaší žádost schválil, podle čehož se budou odvíjet další kroky k úspěšnému dokončení celého procesu. Zejména budete kontaktováni zaměstnanci této společnosti, kteří s Vámi proberou vše o půjčce a seznámí Vás i s jejími detaily. Poté bude potřeba podepsat smlouvu, kterou Vám přiveze kurýr. V den podepsání úvěrové smlouvy také dochází k převodu peněz na Váš bankovní účet a vy je tak budete mít k dispozici do následujících 24 hodin, popřípadě další pracovní den.

Splácení půjčky

Jestliže Vás zajímá, co dělat až se bude blížit datum splatnosti, tak na to je prostá odpověď. Většina krátkodobých úvěrů, včetně tohoto, se splácí jednorázovou splátkou a to nejpozději v den, který si při žádosti o úvěr sami zvolíte. V tomto případě se jedná maximálně o 30 dní.

Samozřejmě je vhodné odeslat peníze několik dní předem, aby nedošlo k zbytečným problémům. Přeci jen, mezibankovní převody mohou chvíli trvat, a jestliže byste se zpozdili s platbou, tak by to pro Vás mohlo mít nepříjemnou dohru v podobě sankčních poplatků.

A jestliže v den splatnosti nemáte peníze, tak si můžete nechat půjčku prodloužit o následujících 10 dní. Což je tedy oproti jiným nabídkám krátkodobých úvěrů značně nevýhodné.

Podmínky pro získání půjčky

Pokud jste se nakonec rozhodli, že si o produkt Berpůjčku požádáte, tak musíte splňovat určité podmínky. Zejména Vám musí být mezi 21 a 66 lety a také je zapotřebí mít trvalý pobyt na území České republiky.

Mimo jiné, poskytovatel Berpůjčky prověřuje také to, zdali je žadatel v registru dlužníků, popřípadě jestli je v exekučním či insolvenčním řízení.

Důležité informace

Půjčka až 10 tisíc korun

Splatnost 20 – 30 dní

Rychlé vyřízení a předání peněz, smlouvu přiveze kurýr

Půjčka poskytnuta bezhotovostně na b.ú.

Možnost prodloužení splatnosti

Věk žadatele minimálně 21 let

Společnost kontroluje registry