Ohodnotit půjčku

Jednou ze společností, která se zaměřuje na nebankovní půjčky je i BB Finance. Ta svým klientům poskytuje úvěry až do výše 45 000 korun, přičemž ke každému vede individuální přístup. Jestliže tedy banky či jiné společnosti Vaší žádost o půjčku zamítly, tak u BB Finance stále máte šanci.

Začněme krátkým představením tohoto poskytovatele nebankovních úvěrů. Společnost BB Finance působí na trhu s půjčkami již více jak šest let, během kterých si získala řadu spokojených zákazníků. A to zejména díky tomu, že každý klient získá jedinečný přístup a tedy půjčku přesně na míru, která bude vyhovovat jeho požadavkům.

BB půjčka až na 12 měsíců

Splatnost půjčky si budete moci rozdělit tak, jak Vám bude vyhovovat. Přičemž nejkratší doba splácení je 7 dní a naopak nejdelší doba činí 12 měsíců. Samozřejmě, splátkový kalendář úvěru se vyplatí nastavit tak, aby byl co nejkratší, čímž ušetříte na úrocích. Důležité je také zmínit, že pro nové zákazníky je nejvyšší možná půjčka maximálně 5 000 korun, což maximální dobu splatnosti samozřejmě zkracuje. A to na tři měsíce.

K tomu, abyste mohli půjčku od BB Finance získat, je především důležité být zaměstnán a mít prokazatelné pravidelné příjmy v minimální výši 8 000 korun. Dále je také zapotřebí vedený účet na Vaše jméno a čistý platební rejstřík. Společnost tak neposkytuje úvěr osobám, které již mají otevřené jiné úvěry, popřípadě se nacházejí v exekuci či v insolventním řízení.

BB půjčka

Jak splatit půjčku?

Co se týče samotného splacení půjčky tak dlužnou částku stačí pokaždé zaslat na bankovní účet společnosti a to v pravidelných měsíčních intervalech. Důležité je ovšem pamatovat na to, že v případě, že se s platbou zpozdíte, začnou Vám běžet penále. Je tedy hlavní, aby peníze byly vždy nejdéle v den splatnosti na účtu společnosti BB Finance.

To kolik dlužíte a kam máte peníze zaslat, máte vždy přehledně vedené na Vašem účtu. Další důležitou podmínkou pro získání této půjčky je tedy i registrace.

V případě, že nejdéle v den splatnosti nebudete mít potřebné množství financí, tak stále máte možnost půjčku prodloužit. A to za poplatek, jehož výši se dozvíte ve Vašem profilu vedeném na stránkách společnosti BB Finance.

Za předčasné splacení se platí

Nevýhodou u této společnosti je, že platíte i za to, že úvěr předčasně splatíte. Zatímco většina nebankovních společností předčasné splacení úvěru umožňuje bez sankcí a poplatků, tak u BB Finance to neplatí. Jestliže tedy budete chtít zaplatit půjčku dříve, tak Vás stejně nemine zaplacení poplatku za půjčku a to v plné výši.

Základní parametry půjčky

Půjčka až do 45 tisíc korun

Půjčka od 7 dní do 12 měsíců

Noví klienti mohou získat maximálně 5 000 korun

Je potřeba prokázat příjmy v minimální výši 8 000 korun

Je kontrolován registr dlužníků

Předčasné splacení půjčky není zdarma