Ohodnotit půjčku

Bankovní společnost Air Bank nabízí svým klientům širokou nabídku služeb ve finančním sektoru. A to nejen co se týče vytvoření bankovního účtu. Air bank také nabízí možnost vyřízení si úvěru, který může být jak spotřebitelského charakteru, tak se také může jednat o hypoteční úvěr či refinancování několika dalších půjček z ostatních bank. To výhodné zejména proto, že platíte pouze jeden úvěr, čímž ušetříte za poplatky a úroky, které jsou v případě více aktivních půjček samozřejmě vyšší.

Air Bank dokonce nabízí jednu nadstandardní nabídku. Pokud bude splácet vaši půjčku včas a pravidelně, pak dostanete nejnižší možnou úrokovou sazbu a navíc jako bonus vám automaticky odpustí několik splátek. navíc neplatíte žádné poplatky za sjednání nebo vedení půjčky.

Pokud potřebujete rychlou půjčku, tak si musíte zajít na pobočku. Zde je to opravdu ta nejrychlejší možnost a ihned se dozvíte, zda bude vaše půjčka schválena nebo ne. S sebou si musíte vzít doklady totožnosti a alespoň 3 poslední výpisy účtu. Pokud nemáte výpisy, pak si obstarejte potvrzení o výši vašeho příjmu. Pokud vše půjde jak má, tak máte peníze na účtu do hodiny.

Pokud nemáte u Air Bank účet a chcete u nich půjčku, pak vám jej zdarma přidělí. Takže k půjčce získáte navíc i běžný účet, za který nezaplatíte ani korunu. tento účet musíte používat, protože z něj bude automaticky strhávána část splátky, kterou si nastavíte.

Co musíte splňovat pro získání půjčky?

Pokud chcete získat půjčku u této společnosti, tak musíte splňovat hned několik základních bodů.
Musíte být starší osmnácti let a být občanem České republiky. Musíte mít u této banky běžný účet. Pokud ho tedy ještě nemáte, bude vám zdarma zařízen. Půjček můžete mít klidně několik najednou, ale musíte být schopni je splácet.

Jak sjednat půjčku online?

Není to rozhodně nic složitého. Jediné co musíte udělat je to, že na oficiálních stránkách banky vyplníte online žádost. V této žádosti vyplníte všechny potřebné osobní údaje. Podle vámi zadaných údajů se dozvíte, kolik si můžete půjčit a zda vám vůbec bude půjčka schválena. Před schválením budete muset odeslat scan vašich dokladů a výpis z účtu.

Jak sjednat půjčku přes poštu?

Není to nic těžkého. Odešlete buďto žádost na webových stránkách, nebo zavoláte na telefonní číslo 840 30 30 30. Zde opět dáte vaše osobní údaje a musíte počkat.

Sjednání půjčky za pomocí kurýra

Vyplnění žádosti, kterou najedete na webu spolu s jejich specialistou vyplníte a počkáte. Dle vašich údajů si musíte chvilku počkat na vyhodnocení vaši žádosti. pokud bude žádost schválena, pak se vám na vámi uvedené telefonní číslo ozve kurýr, se kterým si domluvíte místo a čas předání smlouvy.